Kurumsal

AKDAĞ DEĞİRMEN 1996 yılında Abdulkadir PAY tarafından kuruldu ve kuruluşundan günümüze kadar Değirmen akış boru sektöründe güvenilir bir firma olarak hizmet vermektedir. Firmanın vizyonu bağımsız yenileme pazarında müşterilerinin ve pazarın beklentilerini aşan yenilik ve gelişmelerin öncüsü olmaktır. Değirmen Ürün ve Hava akış ekipmanları pazarında müşterilerinin ve pazarın beklentilerini aşan yenilik ve gelişmelerin öncüsü olmaktır. Yurtiçi ve Yurtdışı Değirmen Ürün ve Hava Akış boruları ihtiyaçlarını ön planda tutarak, sektörün gereksinimlerini hızlı idrak edebilen, insana ve bilgiye yatırım yaparak, kaliteli ürün ve hizmet yönetimi anlayışına sahip olmak.


Türkiye’nin dört bir yanına bütün değirmen akış boruları ve pnömatik hava ekipmanları dağıtımını yapmaktadır. AKDAĞ DEĞİRMEN’ in müşterilerine sunduğu ürünler tüm dünyada tanınan, kaliteli ve standartlara uygun ekipman tedarikçisi olarak kendilerini kanıtlamış değirmen firmaları tarafından temin edilen ürünlerdir.


2000 metrekare kapalı, toplamda 4000 metrekare üretim ve depolama alanı, konusunda uzmanlaşmış personeli ile kaliteli ve geniş ürün çeşidini, uygun fiyata ve ihtiyaç duydukları anda müşterilerine sunmaktadır. Ürünlerin akış ve pnömatik hava boruların hesaplanması ve projelendirilmesinden sorumlu departman personelleri pazarı yakından takip ederek, oluşan taleplerin zamanında temin edilmesi için müşterileri ile beraber hareket ederek, yenilikleri en kısa sürede pazarın hizmetine sunarlar.


Zamanında yapılan teslimatlar, müşteri memnuniyetine odaklı uzman kadro, fiyat ve kaliteyi bir arada sunan rekabetçi ürün çeşidi, pazarı ve müşterilerini yeniliğe zorlayan altyapısı, değirmen yedek parça sektöründe AKDAĞ DEĞİRMEN’ i seçilen ve tercih edilen bir firma haline getirmiştir.